چهارشنبه ٠٤ مرداد ١٣٩٦ - 
1 2
 
منو اصلی
صفحه اصلي > آرشيو اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

معاونت بین الملل دانشگاه:

در خصوص جذب دانشجویان خارجی

   اطلاعیه:

بدینوسیله اعلام می گردد بخش های مراقبت ویژه مرکز پزشکی آموزشی و درمانی  امام حسین«ع»  آمادگی پذیرش دستیاران فوق تخصصی مراقبتهای ویژه از خارج کشور بمدت سه ماه  را دارند .

   اطلاعیه:

بدینوسیله اعلام می گردد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در نظر دارد در نیمسال اول سال تحصیلی 97-96 اقدام به پذیرش اتباع خارجی در همه حیطه های رشته بیهوشی نماید:

  • فراگیران تخصصی (دستیار تخصصی)
  • فراگیران فوق تخصصی (دستیار تکمیلی تخصص و فلوشیپ) بیهوشی قلب، درد شناسی، آی سی یو و بیهوشی اطفال
  • فراگیران جهت دوره های کوتاه مدت 6-3 ماهه در همه حیطه های بیهوشی

لازم است متقاضیان نسبت به ارسال مدارک تحصیلی مقطع قبلی، گذرنامه ، عکس و درخواست به آدرس  intl_office@sbmu.ac.ir  اقدام فرمایید.

   اطلاعیه:

بدینوسیله اعلام می گردد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در نظر دارد در نیمسال اول سال تحصیلی 97-96 اقدام به پذیرش اتباع خارجی در دو رشته صنایع غذایی و تغذیه  مقطع کارشناسی  به زبان انگلیسی نماید. لازم به ذکر است دانشکده تغذیه و صنایع غذایی به عنوان یکی از دانشكده‌اي بزرگ، معتبر و كانوني در كشور، در زمينه‌ي رشته‌‌هاي تغذيه وصنايع غذايي به پذيرش و تربيت دانشجو مي‌پردازد و انیستیتو تحقیقات  تغذیه و صنایع غذایی به عنوان یکی از مراکز تحقیقاتی مهم زیر مجموعه این دانشکده ، در راستای  تهيه و تأمين مبناي علمي و اطلاعاتي براي كمك به سياستگذاري، برنامه‌ريزي و مديريت اجرايي در جهت تأمين نيازهاي غذايي مردم، تأمين و سلامت توسعه كشور و تربيت متخصصين و كارشناسان مورد نياز براي پيشبرد علوم، طراحي، برنامه‌ريزي و مديريت بخشهاي فني، علمي و اجرايي كشور در ابعاد توليد، تبديل، مصرف غذا و سلامت جامعه اقدامات قابل تقدیری ارائه نموده است .لازم است متقاضیان نسبت به ارسال مدارک تحصیلی ، گذرنامه ، عکس  به آدرس INTL_OFFICE@SBMU.AC.IRاقدام فرمایید.

   اطلاعیه:

با توجه به پذیرش دانشجوی خارجی در نیمسال دوم سال تحصیلی 97-96 در رشته پزشکی لازم است متقاضیان نسبت به ارسال به ارسال مدارک تحصیلی ، گذرنامه ، عکس  خود حداکثر تا تیر 1396 به آدرس INTL_OFFICE@SBMU.AC.IRاقدام فرمایید.

   اطلاعیه:

گروه اپیدمیولوژی در مقطع PhDرشته اپیدمیولوژی با ظرفیت 4 نفر از شهریور سال 1396 اعلام آمادگی برای پذیرش دانشجو کرده است. شرایط و سوابق اولیه برای پذیرش به شرح زیر اعلام گردید:

  • فارغ التحصیل مقطع فوق لیسانس در رشته اپیدمیولوژی یا سایر رشته های مرتبط
  • مدرک زبان IELTSیا تافل
  • گواهی و ریز نمرات آخرین مدرک تحصیلی
  • تاییدیه یا توصیه نامه از 3 فرد معتبر علمی
  • رزومه علمی و اجرایی فرد متقاضی
  • خلاصه پروپوزال مبتنی بر زمینه مورد علاقه کاری یا تحقیقاتی فرد متقاضی

جهت ارسال درخواست خود با ایمیل  intl_office@sbmu.ac.ir مکاتبه نمایید ضمناً شرایط پذیرش در سایر رشته متعاقبا اعلام خواهد شد.


١١:١٦ - چهارشنبه ٢٥ اسفند ١٣٩٥    /    عدد : ٤٤٠٩١    /    تعداد نمایش : ٦٣٠خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.