سه شنبه ٠٤ ارديبهشت ١٣٩٧ - 
1 2
 
منو اصلی
صفحه اصلي > آرشيو اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

معاونت بین الملل دانشگاه:

در نخستین همایش روز فناوری سلامت دکتر مهرداد فیضی معاون اموربین الملل دانشگاه رتبه اول اختراع برتر غیر دانشجویی را کسب کردند.

اولین همایش روز فناوری سلامت به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و با مشارکت دانشگاه های صنعتی شریف، صنعتی امیر کبیر، صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی و شهید بهشتی در پردیس آموزشی نیایش برگزار شد. 

در این همایش که در اولین روز از اسفندماه با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی، معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه، جمعی از مسوولان، مدیران حوزه فناوری، اساتید، دانش پژوهان و بیش از ۴۰شرکت دانش بنیان برگزار شد، از برگزیدگان ایده های برتر، برگزیدگان اختراع برتر دانشجویی، برگزیدگان اختراع برتر غیردانشجویی، برگزیدگان شرکت های کارآفرین برتر و غرفه های مستقر در نمایشگاه تقدیر به عمل آمد. 

گفتنی است در این همایش در حیطه برگزیدگان اختراع برتر غیر دانشجویی رتبه اول از آن دکتر مهرداد فیضی، رتبه دوم دکتر ناصر شخص سلیم و رتبه سوم را دکتر سهیلا سلحشور کردستانی به خود اختصاص داد. 

 دکتر امیرحسین ساوه، مهندس لادن عزیزی فرد و سمیه چمانی بعنوان برگزیدگان ایده های برتر به ترتیب رتبه اول تا سوم را از آن خود کردند. 

همچنین علی زینلی رتبه اول، علیرضا قهرمانی برندق رتبه دوم و محمد رفائیان رتبه سوم برگزیدگان اختراع برتر دانشجویی را کسب کردند. 

 


٠٨:٤١ - دوشنبه ٢ اسفند ١٣٩٥    /    عدد : ٤٣٠٢١    /    تعداد نمایش : ٨٤٥خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.