پنج شنبه ٠٤ بهمن ١٣٩٧ - 
 
1 2
 
منو اصلی
صفحه اصلي > آرشيو اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

مدیریت اعتباربخشی و رتبه بندی:

اولین جلسه کارگروه رتبه بندی بین المللی دانشگاه در محل معاونت بین الملل برگزار گردید .

اولین جلسه کارگروه رتبه بندی بین المللی دانشگاه مورخ1396/9/25 در معاونت بین الملل برگزار گردید. در آغاز این جلسه دکتر فیضی به تجارب ارزنده دانشگاه در اعتبار بخشی بین المللی و کسب رتبه عالی(Premier) در اعتباربخشی بین المللی  ASIC  و همچنین دریافت جایزه مشارکت ممتاز در توسعه کیفیت آموزش عالی اشاره نمودند و به تاثیر این دستاورد در تسهیل کسب رتبه بین المللی در نظام های معروف THE ,QSپرداختند. ایشان با اشاره به سیاست ها و برنامه های جدید دانشگاه کسب رتبه شایسته دانشگاه در  این نظام ها را از مهمترین ماموریت های دانشگاه و حوزه بین الملل برشمردند.

در ادامه این نشست دکتر دالائی مدیر اعتبار بخشی و رتبه بندی بین المللی نظام رتبه بندی THE  را  معرفی و معیارها، شاخص ها و فرآیندهای اجرایی مربوطه را ارائه و تشریح کردند. ایشان غنی سازی و بازنگری پرتال دانشگاه،  اخذ مصوبه هیئت رئیسه ، تعامل معاونت های ستادی، تشکیل لایه های اجرایی و کمیته های تخصصی را درکسب رتبه مطلوب در نظام رتبه بندی بین المللی THE،ضروری شمردند.

درپایان جلسه مقررشد بازنگری فنی و تخصصی، به روزرسانی علمی پرتال دانشگاه صورت گرفته و همچنین مرجع واحدی در سطح دانشگاه برای ارائه آمارهای دانشگاه تعیین گردد و با تشکیل شبکه و کمیته تخصصی رتبه بندی بین المللی با مشارکت همه معاونت ها و مدیریت های ستادی جلسات رتبه بندی بین الملی به صورت  هفتگی برگزارگردد.


١٣:٤٨ - يکشنبه ٢٦ آذر ١٣٩٦    /    عدد : ٥٥٦١٩    /    تعداد نمایش : ٥٥١خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.