دوشنبه ٠٢ ارديبهشت ١٣٩٨ - 
 
1 2
 
منو اصلی
صفحه اصلي > آرشيو اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

معاونت بین الملل دانشگاه:

در راستای توسعه فعالیتهای بین المللی دانشگاه معاونت بین الملل میزبان روئسا و نمایندگان دانشکده های دانشگاه بود

در تاریخ نهم دیماه 1397 آقای دکتر مهرداد فیضی سرپرست معاونت بین الملل دانشگاه میزبان روئسا و نمایندگان دانشکده های دانشگاه بود. در این دیدار علاوه بر روئسا و نمایندگان دانشکده ها آقایان دکتر شاهین شادنیا معاون اجرایی معاونت آموزشی ، دکتر کورش وحید شاهی مدیر امور تحصیلات تکمیلی و دکتر عبدالصمد طباطبائی نژاد مدیر امور آموزشی به نمایندگی از معاونت آموزشی دانشگاه نیز حضورداشتند . موضوع اصلی این جلسه بررسی امکان افزایش ظرفیت های پذیرش دانشجویان خارجی در رشته های مدرک محور یا گواهی محور در مقاطع مختلف بود.

در این دیدار هر یک از حضار به بیان دیدگاه ها و پیشنهادات خود بر اساس ظرفیت های موجود در دانشکده خود پرداختند که پس از بحث و تبادل نظر و امکانسنجی، هر یک از حضار ظرفیت های قابل ارائه برای پذیرش دانشجویان خارجی در سال تحصیلی آینده را بیان کردند. ظرفیت های اعلامی با اولویت ارائه خدمات آموزشی با کیفیت به داوطلبین بین الملل ارائه شد تا گامی استوار در جهت سیاست های کلان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و ارتقاء رتبه دانشگاه برداشته شود.

همه حضار بر تلاش مجدانه تمامی گروه های کاری دانشگاه از کادر هیات علمی تا غیر هیات علمی برای توسعه همکاری های بین المللی تاکید و اشاره کردند که توسعه فعالیت های بین المللی محقق نمی شود مگر آنکه همه اعضای همکار از ماحصل تلاش های خود بصورت معنوی و مادی بهره مند گردند.

در پایان آقای دکتر فیضی ضمن قدردانی از حضور میهمانان و با توجه به پیشنهادات طی جلسه، برگزاری نشست های مشترک منظم با روئسای دانشکده ها را در جهت هماهنگی و تبادل راهکارها در جهت  توسعه فعالیتهای بین المللی مطرح نمود که مورد استقبال جمع قرار گرفت.


١٤:٢٧ - سه شنبه ١١ دی ١٣٩٧    /    عدد : ٧٢٤٥٩    /    تعداد نمایش : ١١٦خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.