سه شنبه ١٩ آذر ١٣٩٨ - 
 
1 2
 
منو اصلی
صفحه اصلي > آرشيو اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

مدیریت توسعه روابط اموربین الملل:

سخنرانی جناب آقای دکتر مخلص پور پ‍ژوهشگر گروه مهندسی مکانیک (با گرایش طب فیزیکی و توانبخشی) دانشگاه میشیگان، در مرکز آموزشی، درمانی و تحقیقاتی اختر

در پی اعلام برنامه های راهبردی به منظور بهره مندی هر چه بیشتر از دانش آموختگان خارج ازکشور و انتقال دانش و تجربه ایشان به اساتید و دانشجویان داخل کشور، معاونت بین الملل صبح روز چهارشنبه سیزدهم شهریور ماه سخنرانی جناب آقای دکتر مخلص پور را تحت عنوان " معرفی فن آوری های نوین پوشیدنی در خدمات درمانی"در سالن کنفرانس بیمارستان اختر برگزار نمود. در این برنامه سرپرست محترم معاونت آموزشی آن مرکز جناب آقای دکتر کاظمی به همراه اساتید و دستیاران بیمارستان مذکور حضور داشتند.

 در ابتدا آقای دکتر مخلص پور خلاصه ایی از تاریخچه، شرایط کنونی و جهت گیری آینده فن آوری های پوشیدنی در پزشکی و بیماری های اسکلتی عضلانی ارائه نمودند. همچنین نتایج حاصل ازآخرین مطالعات ایشان در این زمینه نیز ارائه گردید.

همچنین ایشان تمایل خود را جهت حفظ ارتباط با اساتید و پزشکان مرکز آموزشی، درمانی و تحقیقاتی اختر و سایر مراکز در جهت پاسخگویی و انتقال تجربه ابراز نمودند. در پایان جناب آقای دکتر کاظمی با اعطای گواهینامه از ایشان تقدیر به عمل آوردند.

لازم به ذکر است که سخنرانی مشابهی توسط ایشان در بخش ارتوپدی در مرکز آموزشی - درمانی آیت الله طالقانی گروه ارتوپدی در همان روز برگزار گردید.

در پایان معاونت بین الملل از همکاری صمیمانه همه عزیزانی که در برگزاری این برنامه مساعدت نمودند صمیمانه تشکر و قدردانی می نماید.


١٢:٣٣ - چهارشنبه ٢٠ شهريور ١٣٩٨    /    عدد : ٨٢٤٦١    /    تعداد نمایش : ١٣٧خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.