چهارشنبه ٠٣ بهمن ١٣٩٧ - 
 
1 2
 
منو اصلی
صفحه اصلي > آرشيو اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

معاونت بین الملل دانشگاه:

اولین Workshop یکروزه با رویکرد بین المللی سازی آموزش علوم پزشکی

 اولین Workshopیکروزه با رویکرد بین المللی سازی آموزش علوم پزشکی در راستای هدف دستیابی به مرجعیت علمی در منطقه، با همکاری معاونت آموزشی و معاونت بین الملل دانشگاه، روز سه شنبه پنجم دی ماه با حضور برخی از اعضاء محترم هیئت رئیسه، روسا و معاونین محترم دانشکده ها و اعضاء محترم هیئت تحول دانشگاه و مدیران معاونت بین الملل و مهمانان ویژه جناب آقای دکتر هاشمی پور معاون محترم بین الملل دانشگاه قبرس، جناب آقای دکتر عرب خردمند معاون محترم بین الملل سابق دانشگاه علوم پزشکی تهران، در تالار شهید بهشتی برگزار گردید.

این کارگاه با سخنان دکتر ضیایی معاون آموزشی دانشگاه درخصوص بین المللی سازی آموزش علوم پزشکی و بسته های تحول ابلاغی وزارت متبوع ، آغاز و با سخنان دکتر زرقی معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه مبنی بر تأکید بر جدا نبودن پژوهش از آموزش ادامه یافت. دکتر یزدانی رئیس دانشکده آموزش علوم پزشکی نیز مدل های بین المللی سازی را تشریح و راهبردهایی ارائه نمودند و به تحلیل بازار منطقه و فرا منطقه پرداختند. سپس دکتر هاشمی پور معاون بین الملل دانشگاه قبرس از تجارب خود در بین الملل سازی دانشگاه قبرس و از اهمیت ارتباطات علمی فی ما بین اساتید و دانشجویان و تبیین برنامه های علمی و تحقیقاتی گفتند.

سپس دکتر رحیمی رئیس کالج بین الملل مطالبی از Horizon 2020 ارائه و وضعیت محققین ایرانی را در سال 2020 و فرآیند ثبت پروژه های مربوطه از طریق پرتال ها را تشریح نمودند .

در ادامه دکتر عرب خردمند نکاتی کلیدی جهت توفیق دانشگاه در جذب دانشجوی خارجی ، اقدامات لازم به منظور  ارتقاء کمی و کیفیت این ماموریت در قالب تجارب خود در اختیار حضار قرار دادند .

در پایان دکتر ضیایی این کارگاه را بسیار مفید ارزیابی نموده و ابراز امیدواری نمودند که با بهره گیری از سخنان و تجارب ایراد شده در این Workshopشاهد نتایج و دستاوردهای مهمی برای دانشگاه در مسیر بین المللی سازی و بالطبع تحول دانشگاه باشیم.

 

 

 


١٤:٥٨ - چهارشنبه ٦ دی ١٣٩٦    /    عدد : ٥٦١٢٨    /    تعداد نمایش : ٤١٧خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.